İptal-İade Şartları

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, Kredi Kartı ile alışverişlerde Anlaşmalı olduğumuz Sanal pos Firması % 2.95 Komisyon Kesmektedir. Alışveriş Yaptığınız Tutarın % 2.95 Komisyon Tutarı Kesildikten sonra Alışveriş Yapan kişinin Banka hesap numarasına havale masrafı ve Kargo ücreti kesildikten sonra Kalan tutar,Ürün iadesi Hasarsız ve ambalajı bozulmadan gerçekleştiği takdirde. Kredi kartlarına yapılan iadeler, Patlayansigara.com' un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde Bize bildirdiğiniz Banka  hesabınıza Havale ile geçmektedir.


Ürünün kutudan arızalı veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde müşteriden Patlayansigara.com' a olan kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Bu durumda ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinde ürün kabul edilmeyecektir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına, alışveriş sırasında kesin kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir. İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartını sahibine iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.

Sitemizde İadesi Olmayan Kategoriler Elektrik Çarpan Şakalar ve İlluzyon ve Sihirbaz Malzemeleri dir ve Değişim Yapılmamakta dır.

Ürün İadesi Formu Doldurulmadan işyerimizi bilgilendirmeden herhangi bir iade işlemi bilgimizin dışında gerçekleştirilemez ! Site içindeki ürün iade formuna ulaşmanız için linke tıklayabilirsiniz.

Havale & EFT ile yapılan işlemlerde, ödemenin Patlayansigara.com hesabına geçmesine kadar olan süreçte stoğun tükenmesi durumunda ödeme aynı hesaba iade edilecektir.

 

telefon      teslimat süreci    guvenlik    kargo
foot
Patlayan Sigara Şaka Oyunları ve Sihirbaz Malzemeleri © 2024