Teslimat Bilgileri

Sitemizden Türkiye'nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir. www.patlayansigara.com ’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar. Taşıma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.patlayansigara.com adresinden bize ulaşan siparişler Diyarbakır içine en geç 2 iş günü, Diyarbakır dışına ise en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Ürün ulaştırılması sırasında taşıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler www.patlayansigara.com sorumluluğu dışındadır.

Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.patlayansigara.com ’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler www.patlayansigara.com sorumluluğu dışındadır.

www.patlayansigara.com adresinden saat 14:00'dan sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.Haftasonu verilen siparişler,ilk işgünü kargoya verilir.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz .

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Tüm Ürünlerimiz Ptt Kargo ile kargolanmaktadır. Başka bir kargo firması ile ürününüzü göndermemizi istiyorsanız lütfen sipariş mesajınızda bunu belirtiniz. Ödemeyi kapıda yapmak istiyorsanız, bunu siparişinizi tamamlamadan önce veya sonrasında bize bildirebilirsiniz.

Mucbir sebepler Hariç

Merkez illere 3 iş gününde İlçelere 4 iş gününde Uzak bölgelere (köy mezra vb) 7 iş gününde Teslimat yapılır.

Kargolarda Fiyat Tarifesi (Şehir İçi-Şehirler arası)

Normal (1500 TL'ye kadar) kargo Ücreti 100.00 TL Müşteriye aittir

1500.00 TL üzeri alımlarda kargo firmamıza aittir

 Yurt Dışı Kargo ücretleri değişmektedir.(Maille kargo ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz)

Kapıda Ödemeli Gönderim Şartları:

Siparişiniz Teslimatta ödemeli gönderilmesi için 18 yaşında olmanız ve sistem üzerinden Kargo hariç en az 100.00 TL alışveriş yapmanız gerekmektedir.
Kargo hariç 100.00 TL nin altındaki siparişlerinizin gönderimi hesabımıza havale yapıldıktan sonra gönderilir.Bilginize

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
TÜRKİYE GENELİ ÖDEMELERİNİZ İÇİN AŞAĞİDAKİ
BELİRTİLEN BANKA HESAPLARIMIZDAN
HAVALE YADA EFT YAPABİLİRSİNİZ
GARANTİ BANKASI
Alıcı Adı: Muhammet RONA
Şube Kodu : 518
Hesap No : 6693543
IBAN NO : TR60 0006 2000 5180 0006 6935 43

PTT POSTA ÇEK HESABIMIZ
Adı Soyadı: Muhammet RONA
Hesap No: 5861407

10:00 ile 18:30 saatleri arasında 0412 224 44 50 - 0552 580 88 88 nolu telefonu arayıp veya online destek departmanına bağlanarak mesajınızı iletebilirsiniz.

 


telefon      teslimat süreci    guvenlik    kargo
foot
Patlayan Sigara Şaka Oyunları ve Sihirbaz Malzemeleri © 2024